Antalya Koltuk Yıkama - Berrak Halı Yıkama

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılmalıdır?

Koltuk-Yıkama-Antalya - Berrak Halı Yıkama Firması Antalya

Antalya koltuk yıkama konusunda firmamızı arayıp koltuk takımlarınızı güvenle yıkatabilirsiniz. Günümüzde her sektörde olduğu gibi koltuk yıkama işinde de kayıt dışı çok çalışan bulunmaktadır. Bilinçsizce yaptıkları işlerle birlikte haksız kazançlar elde etmektedirler. Koltuk temizleme hizmetini de halıda olduğu kadar özen ve titizlikle yapmaktadır.

Koltuk temizliği sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Terleyen vucudumuz kıyafetlere geçmektedir. Oturduğumuz koltuk takımlarına temas ettiğinde tozla birleşen nem koltuğun kirlenme oranını yükseltir. Bu gibi durumlarda koltuk yıkama işleminin kısa zaman içerisinde yapılması gerekmektedir. Diğer eşyalar gibi koltuklarınızında zaman içerisinde üzerinde oluşmuş olan kir, leke ve bunlarla birlikte oluşan mikropların temizlenmesi gerekmektedir.

Antalya Koltuk yıkama, yerinde yıkama yapılması sayesinde deforme olmadan en iyi şekilde yıkanarak ilk günkü görüntüsüne kavuşturulur. Antalya koltuk yıkama yapan firmalar arasında kaliteli ve güvenilirlik ilkesiyle Antalya da uygun ucuz koltuk yıkama fiyatları sunan firmamız en iyi koltuk yıkama malzemesi olarak natürel temizlik ürünleri kullanmaktadır.

Koltuktan leke nasıl çıkar?

Antalya Koltuk Yıkama Firmaları

Koltuk yıkama firmaları yıkanacak olan koltuk kumaşının türünü yapısını bilmesi gerekmektedir. Yanlışlıkla yapılan bir uygulama kumaşa zarar verip deforme olmasına neden olur. Uygulamada kullanılan deterjanların iyi seçilmiş olması lazım, çünkü içeriğinde ağartıcı ürün karışımı varsa kesinlikle zarar görürsünüz. Günümüzde bunun gibi birçok bozulma şikayetleri duymaktayız. Taktir edersiniz ki bir koltuk yıkama yaparken koltuk kumaşını bozmak tüm takımı etkiler ve koltuk fiyatları da oldukça pahalıdır. Yıkama özenle yapılmalı kullanılan ekipmanların doğru seçilmesini gerektirir. Kullanılan yıkama makinasının çok iyi emiş gücü olması gerekir, yoksa üzerine verilen deterjanlı su tam olarak çekilmez ise sonradan nem kokusuna daha çok bakterilerin üremesine sebeb olacaktır.

Antalya Koltuk Yıkama Fiyatları

Antalya Koltuk Yıkama Fiyatları takımın özelliğine,kumaş yapısına,kaç kişilik olduğuna,minderli olup olmadığına göre değişiklik göstermektedir. Bazı koltuk yıkama firmaları Fiyatları düşük göstermektedir. Bir takımı yaklaşık olarak tam anlamıyla koltuk temizleme işlemi iki üç saat sürmektedir. Fakat Antalya kotuk yıkama kampanyası adı altında koltuk yıkama fiyatlarını düşük gösterenler yarım saat gibi çok kısa sürede işi bitirmektedirler. Bu kısa sürede koltukların arkaları yan kısımları bile temizlenemez. Burada amaç göstermelik iş yapıp para kazanmaktır. Kısa süreli yapılan işten hayır gelmez. Firmamız Antalya Koltuk Yıkama Temizleme alanında kendini ispatlamış kusursuz temizlik anlayışı ile derinlemesine temizlik sağlayarak almış olduğu parayı hak etmiştir.


Koltuk-Yıkama-Antalya - Berrak Halı YıkamaDÖŞEMELİK KOLTUK KUMAŞLARIN BAKIMI

Döşemelik kumaşların düzenli olarak temizlersek daha uzun ömürlü olmaları kaçınılmazdır. Birden cok çeşitli döşemelik kumaşlar bulunmaktadır. Bazı döşemelik kumaşlarda özel boyalar kullanılmış olduğu için uzman koltuk halı yıkama firmaların'dan destek alınması gerekmektedir.

Bakım ve Temizlik önerileri

 • Koltuk ve benzeri eşyaları güneş alan yerlere koymayıp mutfak alanlarından, sigara dumanından uzak tutulmalıdır.
 • Çünki kumaşına zarar verilebilir. Mesela güneş ışığı kumaşların solmasına, sigara ve yemek kokuları koltuklarımıza kötü derecede sinmektedir.
 • Ayrıca evlerimizde kullandığımız ısıtıcıların yakınına koyduğumuz koltuk, deri koltuk,vb. eşyalarda zarar görmektedir.
 • Bu tarz olaylardan sonra koltuk temizleme işleminin etkisi sınırlı olmaktadır.
 • Koltuk takımlarımızı her hafta mutlaka elektrik süpürgesiyle süpürmeliyiz.
 • Çünki kir ve toz parçacıkları döşemelerin yıpranmasına sebeb olur.
 • Koltuk kollarını ve başlarını nemli bir bezle silin.
 • Kullandığınız temizleme ilaçlarını dikkatli seçmelisiniz. Çünki bilinçsiz kullanılan kimyasallar zarar verebilir.
 • Özellikle yaz günlerinde insanların ter, yağ, deri ve saç kirlenmelerine karşın koltuk takımlarımızı bir çarşafla veya koruma örtüleri kullanılmalıdır.
 • Koltuk ve döşeme kaplı eşyalarınızın üzerinde mürekkep, boya, oje kullanmaktan kaçının.
 • Periyodik olarak koltuk, kanepe, sandalye takımlarınızı temizletmek gerekmektedir, böylece kir birikiminin önüne geçmiş olacaksınız ve döşemelik ev eşyalarınız daha uzun ömürlü olacaktır.

Randevu sistemi :

Antalya Koltuk Yıkama firmamız sizden gelen talep doğrultusunda, sizin musayit olduğunuz zaman diliminde ekibimiz yıkama yapılması gereken koltukları incelemeye alırlar. Daha sonra belirli bir gün ve saat seçilerek randevu tesbit edilir. Ekib verilen randevu saat ve gününde yıkama işlemine başlar. Bu süreç genellikle 3-4 saat gibi bir sürede gerçekleşir. İşlemlerimizi bitirdikten sonra sizinde gözetiminiz altında koltuklarınızı hijyenik ve temiz bir şekilde teslim edilerek yıkama işlemimiz sona ermektedir.

Antalya bölgesinde muatpaşa, kepez, konyaaltı, lara, uncalı ilçe ve mahallelerine ücretsiz servis hizmeti vermekteyiz.

Koltuktan kola lekesi nasıl çıkar?