Bambu Halı Yıkama - Antalya

Bambu halı yıkama - Berrak Halı Yıkama AntalyaBambu halılar günümüzde popüler olan halı türlerinden birisidir. Gerek iplik ve dokuma yapısından dolayı, gerekse görünüm açısından mükemmel bir halı türüdür. Diğer halılara göre yapısı bakımından ve zerafetinden dolayı bambu halı fiyatları oldukça yüksektir.

Bambu halıları kullanırken çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Evlerimizi süsleyen bu halı türü çok hassas bir yapıya sahiptir. Halının üzerine çay, kahve, meyvesuyu birşey dökülürse çıkarılması çok zor olabilir. Çünki hassas boyanmış olan iplik yapısı nedeni ile yanlış bir müdehale edilirse olumsuz şeyleri yaşamak kaçınılmaz olur. Bu cins halılarda oluşan lekelerle ilgili bilgileri bambu halıdan lekeler nasıl çıkar sayfamızdan bulabilirsiniz.

Günümüz koşullarında bambu çeşitli işlemlerden geçerek elde edilmiş iplikler ile halı dokumacılığı yapılarak bambu halılar üretilmiştir. Bambu iplik doğal ve sıhhatli bir üründür.

Bu sebeplerden ötürü bambu halılar, el dokuma halılar, nepal türü halılar özel şampuanlar ile yıkanarak iplik yapısını ve boyalarının rengini açmaması, korunması gerekmektedir. Bambu halılar özel halı yıkama şampuanları ile yıkanmadığı sürece halılarda geri dönüşü olmayan zararlar meydana gelebilir.

Antalya Berrak Halı Yıkama Fabrikasında her halının iplik ve dokumasına göre temizlik malzemesi kullanılmakta ve halılar ilk gün ki görünümüne kavuşmaktadır.

11 Yıllık tecrübemizle Antalya halı yıkama olarak bambu halıları titizlikle, renklerine zarar vermeden güvenilir şekilde yıkama yapmaktayız.