El Dokuma Halısı Nasıl Yıkanır?

El Dokuma Halısı Nasıl Yıkanır?

El dokuma halısı nasıl yıkanır

Profesyonel Berrak Halı Yıkama personeli, sıradan veya en pahalı narin İran halılarına kadar her çeşit el dokuma halı veya kilimi yıkamak için gerekli eğitimi bilgilerini almışlardır.

El dokuması halı yıkama hizmetimiz için, gerek sentetik, pamuk, yün, ipek veya ister başka bir malzemeden dokunmuş olsun, evlerinizdeki her türlü dokuma halısı ile uyumlu olan araç ve ekipmanlar kullanıyoruz.

Hassas el dokuma halı yıkama ve kurutma yöntemlerimiz halınızın rengini korur ve bunlara canlılıklarını geri kazandırır. Halınızın temizlikten önceki halinden daha kötü bir görünüm alması hiç hoş bir durum olmaz.

Günümüzde bazı kişiler el dokuma halıları balkonlarda yıkama yapmaktadır. Bu kesinlikle yanlış bir uygulama olup kesinlikle yapılmaması gerekir. Çünkü bu tür halılar suyu görünce renkleri salmaktadır. Durum böyle olunca renkler birbirine geçmektedir. Bu tür halılar kesinlikle uzman bir yıkamacı tarafından yapılması gerekir. Daha önceden yıkanan ve renkleri karışmış halılarınızı tekrar eski görünümüne getirebilmekteyiz.

Yıkadığımız El Dokuma Halı , Türleri, Çeşitleri

Isparta halısı, Milas halısı, Bünyen halısı, Hereke halısı, Yörük halı, Ladik Halısı, Yağcı Bedir halısı, Avşar Halısı, Kars halısı, İran halısı, Çin halısı, Afgan halısı, Hint halısı, Uşak Halısı, Antika el dokuma Halılar