Antalya Halı Yıkama - Antalya Berrak Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama - Berrak Halı Yıkama Fabrkası

Antalya Halı Yıkama: Temizlik ve Lekelerden Kurtulmanın Yolu - Berrak Halı Yıkama

Antalya halı yıkama firmamız on üç yıldır Antalya genelinde profesyonel halı, koltuk, yatak, yorgan ve battaniye yıkama hizmetleri vermektedir. Amacımız sizlere kaliteli bir hizmet sunarken aynı zamanda en ucuz ve en uygun fiyatlı halı yıkama ve müşteri memnuniyeti ile çözüm ortağınız olmaktır.

Firmamız özel bitkisel şampuanlar ile halılarınızı yıkamaktadır. Servis araçlarımız halılarınızı makbuz ile teslim alır ve karışıklığı önlemek için halıların arka kısımları etiketlenmektedir. Fabrikamıza getirilecektir. Fabrikada tozu alınan, yıkanan-temizlenen ve son olarak kurutulan halılar poşetlenerek sevkiyata hazır hale getirilerek sizlere teslim edilir.

Antalya'da aradığınız özelliklere sahip birçok halı yıkama firması bulunmaktadır. Ancak halınızı tedarik ettiğiniz firma iyice araştırılmalıdır. Halı temizliği yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. İlk önce bu alanda kaç yıldır çalıştığı, ortamın hijyenik olduğu, hangi deterjanları kullandığı, kaldırımda veya kapalı alanlardaki askıları kurutup kurutmadığı ve hangi tür halıyı yıkamayı bildiğini netleştirmek gerekiyor.

Firmamız yukarıdaki tüm özelliklere bağlı kalarak sizlere en iyi hizmeti uygun fiyata sunmaktadır. Bu konuda çok bilinçli hareket ediyoruz ve kullandığımız şampuanlar ekolojik olup çevreye ve insanlara zarar vermiyor. Hizmet ve kalitemizle her zaman ön plandayız. Antalya'nın her bölgesinde ücretsiz halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimler, işimizi ne kadar iyi yaptığımızın kanıtıdır. Tıpkı diğer müşterilerimiz gibi tüm sorunlarınızda bizi arayabilirsiniz. Bir gün seni aramızda görmek isteriz. Kalitenin asla tesadüf olmadığını unutmayın.

Antalya Halı Yıkama - Berrak Halı YıkamaHalı yıkama firması nasıl seçilir?

Halı yıkama firması seçerken bunları göz önünde bulundurun Antalya bölgesindeki çoğu halı temizleme şirketi, profesyonel becerilere sahip sınıflara aittir. Yıkadıktan sonra sonuçlar pek olumlu olmuyor çünkü hangi halıları nasıl temizleyip yıkayacağını bilmiyor. Halıların iyice yıkanması çok önemlidir.

Baştan ayağa yapılan işin hijyenik olduğunu söylemeye gerek yok. Çünkü dipte toz ve bakteri yayan birçok şey var. Ne yazık ki iyice temizleyip yıkamasanız bile istediğiniz sonucu alamayacaksınız. Bu sebeplerden dolayı halı yıkama firması seçimi iyice araştırılmalıdır.

Halı yıkama sektöründe kaç yıldır hizmet vermektedir?

Eğer bir konuda profesyonel yardım almak istiyorsanız ilk olarak dikkat etmeniz gereken şey firmanın bu işi ne kadar süredir sektörde yaptığıdır. Yeni açılan işletme tecrübeden uzak olduğu için iyi sonuçlar vermesi mümkün değildir. Bu nedenle öğretmenlik mesleğine başladığınızda uzun yıllardır bu alanda olmasına dikkat etmelisiniz. Temizliğini yaptığınız firma sektörde bir marka haline geldiğinde halınıza korkmadan güvenebilirsiniz. Bir diğer husus da halı yıkama firması seçerken firma hakkında şimdiye kadar herhangi bir şikayet olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Halıyı temizlemek için doğru ekipmanı kullanıyor mu?

Halıların yıkama esnasında yapısının bozulmaması için kullanılan ekipmanlar oldukça önemlidir. Yıkarken doğru ekipmanı kullanıp kullanmadığını kontrol etmelisiniz. Tüm çeşitleri aynı şekilde yıkanmadığı için makine grubunda manuel ve yünlü çeşitleri dışında farklı ekipman sistemleri kullanılmaktadır.

Antalya Halı Yıkama - Berrak Halı Yıkama FirmasıHalı temizleyiciler nelerdir?

Genellikle bu sektördeki firmalar ucuz bulaşık deterjanları ve kostikli ürünleri tercih etmektedir. Bu tür ürünler bazen özellikle yün türleri için zararlıdır. Yüzeylerinin yumuşak olması gerekirken, aksine sertleşir.

Antalya Berrak halı yıkama fabrikası olarak halılarınızda yumuşaklık ve parlaklık sağlayan çevre dostu şampuanlar kullanmaktayız. Çamaşır suyu, klor gibi ağartıcı maddeler kesinlikle kullanmıyoruz. Her konuda çözüm ortağınız olmaya devam edeceğiz.