Yerinde Halı Yıkama - Berrak Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama - Berrak Halı Yıkama Antalya

Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji makinelerimiz ile Antalya yerinde halı yıkama konusunda yılların tecrübesi ile ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.

Yerinde Halı Yıkama Hizmeti Verilen Mekanlar

Oteller, İşyerleri, yurtlar, anaokulları, Camii, Kuran Kursları, Ev içleri diye sıralayabiliriz. Kullanmış olduğumuz kimyasallar; firmamızda Yerinde Halı yıkama bitkisel bazlı halıya zarar vermeyen Şampuan ve leke çıkarıcıları kullanılmaktayız.

Yerinde Yıkama işlemi yapılan halılarınız mevsimlere bağlı olarak kuruma işlemi yaz aylarında 3–6 Saat, kış aylarında ise 9–10 saati bulmaktadır. Yapılan yıkama işlemlerden sonra halının bulunduğu ortam çok iyi havalandırılması sağlanır. Yıkama işlemi garantimiz altında yapılmaktadır. Halılarda, renk solması veya kötü nem kokusu gibi sonuçlarla karşılaşmanız söz konusu değildir.

Antalya Yerinde Halı Yıkama Firması olarak güvenilir, kalitemiz, yıkamada kullandığımız deterjanlar ve doğru yapılan işlemler İle halıların temiz ve bakımlı kalması sağlanmış oluyor. Bakterilerden ve mikroplardan temizlenmiş olan halıları temiz, hijyenik ve sağlık bakımndan uygun olarak sizlere teslim edilmektedir.

Yerinde Halı Yıkama - Antalya

Yerinde halı yıkama ve yöntemleri

Bonetle halı yıkama: Halının üzerine deterjan uygulanarak, uygulanan yerin üzerinden döner fırça kullanılmak suretiyle işlemyapılır. Daha sonra halı vakumlanarak kir ve sudan arındırılan bir yöntemdir.

Buharla halı yıkama : Sıcak suyla deterjan karıştırılarak halı içerisine burakılır. Daha sonra vakum makinasıyla geri çektirilir.

Kuru köpük halı yıkama : Köpük üreten özel şampuanlarla halının üzerinde gezdirilir. Kısa sürede köpük halının içine işleyerek kirlere yapışır. Güçlü vakum makinasıyla emdirilerek halı kirden arındırılır.

Kuru temizleme yöntemi :Bu yöntem idealdir.Halının üzeri özel temizlik tozuyla kaplanır. Kısa sürede tozlara yapışan kirler vakumlanarak halı temizlenir.

Yerinde Halı Yıkama İşlemini Nasıl Yapıyoruz ?

Yerinde halı yıkama yapmak için özel ekip ve ekipmanlar olması gerekmektedir. Ayrıca bu işi yapan kişininde bu konuda tecrübeli olması şarttır.

Bütün bu anlatıklarımızı tek bir profosyonel makina ile yapıyoruz. Video da izlediğiniz makina dünya standartlarında en üst düzeyle yerinde halı yıkama işlemini mükemmellik derecesinde yapmaktadır.

Antalya Yerinde Halı Yıkama Fiyatları ve bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yerinde halı yıkama nasıl yapılıyor adlı videomuz

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp