Antalya Yatak Yıkama

Antalya Yatak Yıkama

Evde yatak yıkama hizmeti vermektedir. Yatak temizleme hizmeti, yerinde yatak temizliği firmamızın sunduğu hizmet portföyünde çok önemli bir yer tutmaktadır.

Yatak Yıkama Temizleme

Yatak yıkama işinin en az yılda bir defa yıkanması gerekmektedir. Antalya'da yatak yıkama hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimiz. Halıları ve koltuklarınızı yılda en az bir kez yıkatmaktasınız. Hayatımızın yaklaşık olarak üçte birini yatakta uyuyarak geçirmekteyiz. Evimizde kullandığınız Koltuklarınızı güvendiğiniz yatağınızdan daha fazla yıkatıyorsunuzdur.

Antalya-Yatak-Yıkama- Berrak Halı Yıkama Fabrikası AntalyaTamamen yanlış olan bu alışkanlıkları değiştirmek gerekir. İyi bir uyku geçirmek, düzenli aralılarla temizlenen bir yatak ile daha iyi olacaktır. Yıkama yapılmayan yataklardan zaman içerisinde hastalıklara, enfeksiyon ve alerji yakalanma riskiniz yüksek olur. Yatakların belirli zamanlarda yıkanması gerekmektedir.

Az miktarda su kullanılarak uygulanan yatak yıkama ve temizleme süresinde yatağınız sadece 3-4 saat içerisinde kurur. Kullandığımız özel ekolojik deterjanlarla yatak yıkama yaparak üzerinde zamanla oluşan bakteri ve maytları yok etmiş oluruz. Geriye iyi bir uyku çekmeniz için tertemiz bir yatak bırakırız.

Dikkat edilmesi gereken en önemli konu; Yatak Yıkama yaptığımız makinanın vakum gücünün yüksek olması gerekir aksi taktirde ıslatılan yüzeyin altına su kaçarsa zamanla nem kokusuna ve maytların daha çok üremesine neden olur.

Yatak Yıkama Firması olarak uzun yıllardır yapmış olduğumuz işlerin arkasındayız. Müşteri memnuniyeti, yaptığımız işlerin iyi olması önceliklerimiz arasında ilk sırada gelmektedir.

Antalya'da Yatak Yıkama adı altında birçok merdiven altı diye tabir etiğimiz işletmeler bulunmaktadır. Çoğu bilgiden yoksun neyle, nasıl, ne şekilde yıkama yapılması gerektiğinide bilmez. Temizleme yapılan deterjanların muhakkak mikrop öldürücü özelliği olması gerekmektedir.

Ucuz Yatak Yıkama yapan firmalar ne olduğu belli olmayan deterjanlarla, baştan sağma iş yapmaktadır. Bu nedenlerden dolayı yıkama yaptıracağınız yeri iyi araştırmalısınız.

Evde yatak yıkama

Evde yatak yıkama hizmetimizde yatağı yıkamaya başlamadan önce sanayi tipi vakumlu ithal makinelerimiz yardımı ile yatağın üzerindeki kaba pislikleri ve tozları alırız. Ardından yatak üzerinde bulunan kir ve lekeler için sağlığa zararsız özel organik bazlı leke çıkarıcılar kullanırız.

Kir ve lekelerin leke çıkarıcılar yardımı ile çözülmesini sağladıktan sonra yatağa temiz su verir ve durulama işlemini gerçekleştiririz. En son vakum gücü oldukça yüksek makinelerimiz ile yatağınızın vakumlamasını yapar ve üzerinde bulunan leke, kir, mikrop ve bakterileri vakum makinemizin haznesine hapsederiz.

Böylece yataklarınız lekelerinden arınırken aynı zamanda tamamen hijyenik olması da sağlanmış olur. Sizler de müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek yataklarınızın hızla ve en kaliteli şekilde temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Uygun fiyat garantisi ile hizmet vermekte olan firmamız ile aradığınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız.

Yatak yıkama fiyatları

Yatak temizliği fiyatları tek kişilik ve çift kişilik olarak ayrılmaktadır. Konuyla ilgili bilgileri iletişim numaramızdan arayarak alabilirsiniz. Antalya ve çevresinde yaygın olarak kullanılan ister yatakta ister odalarda olsun farklı odalarda eşyalarınızı tamamen garantili, güvenilir ve ekonomik bir şekilde yıkayıp temizliyoruz.

Firmamız yağ lekesi, şeker lekesi, meyve lekesi, kan lekesi, kahve lekesi, çay lekesi, kola lekesi, şarap lekesi, pas lekesi, yemek sosu lekesi, kireç lekesi, mum lekesi, kalem lekesi, boya lekesi ve ruj lekesi gibi pek çok inatçı zorluklar ile kolaylıkla başa çıkabilmektedir.

Yatak üzerine dökülen şarap lekesi nasıl çıkar?

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp