Koltuk Yıkama - Antalya

Antalya Koltuk Yıkama - Berrak Halı Yıkama Antalya

Koltuklar evimizde her zaman gerekli olan ve evimizin iç mekanına uyum sağlaması için çok özenle seçtiğimiz eşyalardan biridir. Evlerde koltuklar ne kadar önemli olsa da koltukların temizliği ve yıkanması da bir o kadar önemlidir.

Zamanımızın çoğunu koltuklarımızda geçiriyoruz, eve geldiğimizde bazen kirli giysilerle koltuklara uzanıyoruz, acaba koltuklarda mikrop taşır mıyım diye düşünmeden.

Evinizde evcil hayvanınız varsa koltuklara çok fazla tüy dökülür ve yapışır. Bu durumda kanepeler evdeki en çabuk kirlenen şeylerden biridir çünkü çok sık kullanırız.

Evimizin dekoru ve estetiğinden çok yer kaplayan koltuklarımız kirli ve pis görününce kimse koltukta oturmak istemez. Bu nedenle koltuk yıkatmak sağlığımız için çok önemlidir.

Antalya Berrak koltuk yıkama

Koltuk temizliği yapılırken yapılan en büyük hatalardan biri koltukları iyice temizleyen kaliteli bir koltuk temizleme firmasına götürmek yerine ıslak bezle silmeye çalışmaktır. Koltukları tamamen temizlemek o kadar zor ki, sadece koltuktaki kirin yerini değiştirip içine gömüyorsunuz.

Bu uzun vadede çok zararlıdır. Kanepeyi evde kendiniz temizlemek istiyorsanız, en kaliteli ve en hijyenik temizlik ürünlerini kullanmanızı öneririz. Ancak profesyonel bir koltuk yıkama firmasından düzenli olarak bakım ve destek almanızı tavsiye ederiz.

Koltuk Yıkama Hizmeti

Berrak koltuk yıkama hizmetimizi Antalya'da talep edebilir, koltuklarınızı güvenle yıkayabilirsiniz. Klasik kanepeler, kumaş kanepeler, kadife, nubuk ve kanvas gibi kanepeler için doğru yıkama işlemini sunuyoruz. Hizmetimiz olarak Karcher profesyonel döşeme temizleyicileri ve sertifikalı temizlik ürünleri sunuyoruz. Koltuk temizliğini verimli bir şekilde yapıyoruz.

Antalya Koltuk yıkama hizmeti

Her zaman farklı kumaş yapıları ve farklı lekeler buluruz. İş tecrübemizi zenginleştiren bu durum emek ve bilgi gerektiren bir iştir. Kanepenizin kumaş, deri ve ahşap kısımları özellikle yıkandığında değer kazanır.

Koltuk yıkama hizmetimizi sizlere sunarken kullandığımız deterjan çok önemlidir. Lekeye özel şampuanlar ağırlıklı olarak kumaşın cinsine, rengine ve yapısına göre seçilmektedir. Kimyasal arıtma uygulandı mı? Veya silindi mi? Tüm bilgi ve detayları sizden alıyor ve gerekli yıkama yöntemini kullanıyoruz.

Profesyonel koltuk yıkamanın önemi

Kaliteli bir temizliğin gerçekleşmesi için koltuk şampuanı, profesyonel koltuk yıkama makinesi ve personelin deneyiminin birbiriyle örtüşmesi gerekir. Bu detaylı hizmeti alırken hatalı işçilikten, yanlış uygulamalardan müşteri etkileşiminden dolayı koltukların hasar gördüğünü duyuyoruz.

Bu gibi durumlarda tamiri daha zordur ve her hatalı işlemde koltuğunuzun kumaşı daha çok yıpranır. Uzman bir firma ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Döşeme malzemelerimiz kumaşa asla zarar vermez. Tek yapmanız gereken, kirin gerçekten yapışacağı alana, yani kumaşın yüzeyine zarar vermeden yarım ölçekten fazla olmayacak şekilde dokunmak.

Sandalyedeki sünger kiri tutmaz çünkü kir kumaşta kalıyor. Uygun olmayan ıslak temizleme sorun olabilir. Kir kumaşa girmeden önce kaliteli ve uygun bir deterjanla makinede yıkanmalıdır.

Tecrübeli koltuk yıkama ekibimiz ile Antalya koltuk yıkama hizmeti almanızı tavsiye ederiz. Bu sayede koltuk yıkama sektöründe çok iyi sonuçlar alabilirsiniz. Risk almayın, işi uzmanına bırakın. Firmamız sizlere her türlü desteği sunmaktadır. Bizimle iletişime geçerek bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk yıkama firmaları tarafından belirlenen fiyatlara etki eden kıriterler, koltukların kumaş yapısı, kaç kişilik oldukları, oturma yerleri minderlimi, düzmü olması bağlı olarak fiyatlandırılmaktadır.

Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp