Yorgan Battaniye Yıkama

Yorgan Battaniye Yıkama - Halı Yıkama Antalya

Battaniye ve battaniyeleri uygun koşullarda yıkayıp kuruttuktan sonra ilk günkü temizliği ile kullanılabilir.

Battaniye ve yorgan yıkama işlemlerinde kullanılan ekipmanlar, yapılan ve yıkanan battaniyelerin özelliklerine göre temizlendiği için herhangi bir hasar oluşmayacaktır.

Antalya'da yorgan ve battaniye yıkama seçenekleri arasında güvenli hizmet anlayışı ile hizmet verdiğimiz için müşteri potansiyelimiz oldukça geniş bir kitleden oluşmaktadır. Bu sayede Antalya il ve ilçelerinde geniş kitlelere ulaşılabilmektedir.
Firmamız en hijyenik battaniye yıkama koşullarını sunduğu için küçük veya büyük evinizdeki tüm battaniyeleri aynı anda yıkayabilirsiniz. Aynı zamanda toplu temizlik hizmetlerinde daha uygun ödeme seçenekleri sunulabilmektedir.

Yorgan Yıkama Antalya

Antalya-Yorgan-Yıkama - Berrak Halı Yıkama Fabrikası Antalya Yorgan ve yorgan temizleme işlemini profesyonel makinelerimizde en iyi deterjanları kullanarak temiz ve hijyenik hale getiriyoruz. Battaniyeler ile başkasına ait battaniyeleri karıştırmıyoruz, ayrı ayrı yani teker teker yıkıyoruz.

Battaniyeler ve battaniyeler bizi soğuktan koruyan en iyi sığınaktır. Bu sebeplerden dolayı kapladığımız alanlar zamanla toz, mikrop ve bakterilerle dolanır. Bazı örtü yıkama istasyonları bekletmeden ve durulama yapmadan su tutarak yıkama yapmaktadır.

Yorgan Yıkama hakkında bilginiz yoksa temizlemek ve kiri çıkartmak oldukça zordur. Makinede deterjanın hangi sıcaklıkta yani hangi sıcaklıkta ve nasıl kullanılacağı çok önemlidir. Bazı battaniyeler ve yorganlar, yüksek sıcaklık işleminin bir sonucu olarak büzülür ve bozulur.

Yorgan yıkamak için kullanılan deterjanın yumuşatıcı özelliği olmalıdır.

Antalya Yorgan Yıkama firmaları arasında en iyi firmalardan biriyiz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi birçok firmanın bu işi düşük bir maliyetle yaptığını da biliyoruz. Bu sebeplerden dolayı çamaşırhane tesislerini araştırmanızda fayda var.

Kullandığınız yorgan ve battaniyeler yılda en az bir kez yıkanmalıdır.

Yorgan yıkama fiyatları çeşitlerine göre değişmektedir. Elyaf battaniye yıkama fiyatı, yün battaniye yıkama fiyatı, pamuklu battaniye yıkama fiyatı, yorgan yıkama fiyatı tek ve çift kişilik olarak belirlenir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp